اینجا مکانی‌ست که میتوانید سفارش‌هایتان را پیگیری نمایید!

برای پیگیری سفارشات چندین روش مختلف وجود دارد.
کاربر عزیز روش ارسال و حمل و نقل هنگام خرید و در صفحه تسویه حساب توسط خودتان انتخاب شده است، و تاییدیه آن همراه با شماره رهگیری بوسیله پیام کوتاه توسط سیسمونیا دات کام برایتان ارسال گردیده است.

۱ . اگر سفارش شما تحویل پست شده و برایتان شماره رهگیری بوسیله پیامک ارسال گردیده از دکمه پیگیری پست پیشتاز در زیر استفاده کنید.
۲ . اگر سفارش شما تحویل تیپاکس شده و برایتان شماره رهگیری بوسیله پیامک ارسال گردیده از دکمه پیگیری از تیپاکس در زیر استفاده کنید.
۳ . برای پیگیری سفارش‌ها و مراحل مختلف ثبت و پردازش آن و دریافت فاکتور فوری، موقع خرید در صفحه تسویه حساب ایمیل خود را وارد کنید. برای پیگیری مرسوله با چنین شرایطی از قسمت پایین صفحه استفاده کنید.
۴ . کاربرانی که داخل سایت سیسمونیا حساب کاربری ایجاد کرده اند، به آسانی می‌ توانند با ورود به حسابشان در پیشخوان سفارشات خود را مشاهده نمایند. (پیشنهاد ما ایجاد حساب کاربری است)

قسمت زیر برای کاربرانی است که موقع خرید ایمیل خود را در صفحه تسویه حساب وارد کرده‌اند یا دارای حساب کاربری در سایت سیسمونیا دات کام  هستند.
ایجاد حساب کاربری در سایت اینجا

برای پیگیری سفارش، لطفا شماره سفارش و آدرس ایمیل خود را در کادرهای زیر وارد کرده و دکمه پیگیری را فشار دهید. شماره سفارش از طریق رسید و ایمیلی که به شما ارسال شده در اختیارتان قرار گرفته است.